Facebook0
YouTube
Instagram
WhatsApp

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Dlaczego nasze produkty są droższe?

Tworząc nasze produkty, dokładamy wszelkich starań, aby były one dopieszczone w każdym calu. Począwszy od projektu po doszycie ostatniego guziczka w maskotce czy zeszlifowania najmniejszego elementu drewna w drapaku. Każdy drapak wymaga od nas czasu na znalezienia odpowiedniego kawałka drewna, jego przygotowanie i zaplanowanie jak ma wyglądać wykonany z niego drapak, aby odpowiadał kocim potrzebom.

Są unikalne

Każdy produkt jest unikatowy – szczególnie nasze drapaki, nie uda się znaleźć dwóch identycznych gałęzi. Zawsze będą one od siebie różne w przeciwieństwie do produktów tworzonych na masową skalę. Produkt stworzony ręcznie będzie się wyróżniał w naszych domach. Może być jego ozdobą.

Są wykonane ręcznie i wymagają więcej czasu

Ich wykonanie zajmuje więcej czasu. Maszyny wykorzystywane do produkcji masowej mogą wyprodukować setki sztuk w czasie, gdy my kończy jeden produkt. Wszystko robimy sami, a cały proces zajmuje dużo czasu. Poza tym tworzenie tych wyjątkowych dzieł sztuki wymaga dużo pracy.

Wszystko wykonywane jest ręcznie

Każdy etap tworzenie wymaga udziału człowieka. Od wyboru materiału, przemyślenia projektu, odpowiednich kolorów, aż po montaż produktu – wszystko jest wykonywane przez rzemieślników. Ale na tym praca się nie kończy. Zajmujemy się marketingiem, pakowaniem oraz wysyłką, czasem do późnych godzin nocnych.

Wysoka jakość

Produkty ręcznie robione są o wiele lepsze od wyrobów wytwarzanych maszynowo pod względem wyglądu, jakości i trwałości. Są warte więcej, ponieważ są bardziej autentyczne, niezależnie od tego, czy wykorzystuje się naturalne materiały, czy naturalne kolory. Wszystkie te punkty sprawiają, że jest lepszy i trwalszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop