Facebook0
YouTube
Instagram
WhatsApp

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

O nas

Nasze produkty są tworzone z miłości do kotów. Doskonale znamy potrzeby kotów i to wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasze produkty są najwyższej jakości, wykonane z drewna ekologicznego. Każdy może u nas znaleźć coś dla siebie, drapak lub bieżnia może znacząco upiększyć każdy dom lub mieszkanie.

Szczęśliwy Kot to legalnie działający sklep. Nasze produkty sprzedajemy zarówno w Polsce jak i do krajów UE oraz Stanów Zjednoczonych. Nie sprowadzamy produktów z Chin – kupując u nas masz pewność, że produkt został wytworzony w Polsce, z polskich materiałów.

Drapak dla kota to jedno z podstawowych akcesoriów, których nie może zabraknąć w mieszkaniu, w którym jest kot. Nasi pupile posiadają silną potrzebę drapania i mogą ją zaspokoić również na Twoich meblach, a tego nie chce nikt.

Bieżnia pomoże w zachowaniu odpowiedniej kondycji Państwa kota i pomoże zabić nudę, podczas oczekiwania na powrót właściciela. Jest też przydatnym narzędziem wspomagającym odchudzanie.

Gdy w naszym domu pojawia się nowy domownik, musimy stworzyć dla niego odpowiednie warunki. Sklepy internetowe są przepełnione różnej jakości produktami, jednak rzeczy wykonane z miłością i pasją są niepodważalnie lepsze niż masowo produkowane drapaki z płyty pilśniowej.

Naszą motywacją były nasze dwa wspaniałe kociaki, bo przejściach i chcieliśmy, aby mogły zaspokajać swoje kocie potrzeby przebywając w mieszkaniu. Każdy kot zasługuje na trochę rozpieszczenia!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop