Facebook0
YouTube
Instagram
WhatsApp

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Bieżnie dla kotów czyli dlaczego ruch jest ważny.

Bieżnie dla kotów można określić jako ogromny kołowrotek dla chomika. Ten produkt został stworzony, aby pomóc kotom utrzymać dobrą kondycję i optymalną masę ciała. Jest to istotne dla zdrowia naszych podopiecznych.

Nawet jeżeli Twój kot nie jest amatorem zabaw, to może mu się spodobać bieganie na bieżni. Szczególnie jeżeli jako właściciel nie jesteś w stanie zapewnić mruczkowi odpowiedniej dawki ruchu w ciągu dnia.

Koty, które mają dużo energii, uwielbiają się bawić mogą stać się niespokojne jeżeli tej energii nie spożytkują. Dla takiego kociaka nawet kilka minut biegu na bieżni może być wystarczające, aby pozbyć się skumulowanej energii.

Kot, który ma pokłady niewykorzystanej energii może chcieć pozbyć się jej w naszej opinii niewłaściwy a nawet destrukcyjny sposób.

Nawet koty, które straciły kończynę mogą korzystać z bieżni i radzić sobie bardzo dobrze.

Może się wydawać, że koty to zwierzęta leniwe, uwielbiające spać przez cały dzień. Jest wręcz przeciwnie. Koty wychodzące potrafią przejść w ciągu całego dnia nawet około 10 km w poszukiwaniu jedzenia.

Dlatego koty domowe, które nie opuszczają swoich czterech ścian, potrzebują codziennej aktywności inaczej może się u nich pojawić nadwaga a nawet otyłość. W tym celu polecamy nasze bieżnie dla wsparcia aktywności naszych kotów http://szczesliwykot.pl/?product=bieznia-dla-kota-120-cm https://allegro.pl/uzytkownik/Szczesliwy_Kot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop