Facebook0
YouTube
Instagram
WhatsApp

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Drewniany stolik – domek dla kota

359,00

Naturalny, drewniany stolik – domek dla kota.

Naturalny, drewniany stolik – domek dla kota


Specyfikacja:

Dla kotów  długości ciała do 60cm

Materiały ekologiczne:Domek wykonany w 100% z drewna brzozowego, barwiony bejcą wodną

Otwarta konstrukcja: kot może w każdej chwili wyskoczyć z domku

Podstawa:sklejka grubości 10mm zapewnia solidne posadowienie na podłodze

Wytrzymałość do 30kg

Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.): ok. 52 x 44 x 40 cm


Stolik jest towarem nieprefabrykowanym, wyprodukowanym według specyfikacji Konsumenta wobec czego nie przysługuje możliwość zwrotu konsumenckiego (w ciągu 14 dni). Na stolik udzielana jest gwarancja 24 mc-e od dnia dostarczenia produktu do Kupującego.

Wszystkie akcesoria na naszych aukcjach wykonujemy ręcznie. Każde z nich jest unikatowe i niepowtarzalne. Do ich wykonania wykorzystujemy możliwie jak najwięcej ekologicznych materiałów niezależnie od faktu, że ich koszt jest znacznie wyższy. Staramy się aby zarówno drewno jak i tkaniny, materiały barwiące, kleje były pochodzenia naturalnego. Wykonując nasze produkty nie ukrywamy niedoskonałości drewna takich jak sęki, drobne pęknięcia czy inne skazy – natura nie jest doskonała i dzięki temu jest piękniejsza niż to co człowiek może wykonać w fabryce.

Osobą czuwającą nad prawidłowym wykonaniem wszelkich urządzeń, zabawek i innych akcesoriów jest lekarz weterynarii co sprawia, że są one poza wyglądem wykonane przede wszystkim funkcjonalnie. Nie sprzedajemy rzeczy, z którymi kot sobie nie poradzi bądź zabawa będzie obciążała negatywnie jego zdrowie.

Nasze produkty nie mają odzwierciedlenia w masowo sprzedawanych akcesoriach z Chin, które mają być wykonane jak najtaniej i przynieść jak największy zysk. Wszystkie zdjęcia są realne.

 

 

 

Waga 7 kg
Wymiary 51 × 68 × 102 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniany stolik – domek dla kota”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop