Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Promocja!

Drapak dla kota sosna 105 cm

549.00

Sosnowy drapak dla kota z platformami do wskakiwania.

Naturalny drapak dla kota z drewna sosnowego wys. 105 cm


Drapak wykonany z drewna brzozowego. Legowiska wykonane ze sklejki z poduszkami mocowanymi na rzep (w przypadku zniszczenia przez kota można je wymienić).


Specyfikacja:

Drewno: sosna

Sznur: sizal

Impregnacja: naturalna bejca, lakier ekologiczny

Metal (mocowanie): stal nierdzewna, mosiądz

Legowisko: odpinana poduszka (rzep)

Wymiary drapaka:

– wysokość: 105cm

– szerokość: 59cm

– głębokość: 54cm


 

Wszystkie akcesoria na naszych aukcjach wykonujemy ręcznie. Każde z nich jest unikatowe i niepowtarzalne. Do ich wykonania wykorzystujemy możliwie jak najwięcej ekologicznych materiałów niezależnie od faktu, że ich koszt jest znacznie wyższy. Staramy się aby zarówno drewno jak i tkaniny, materiały barwiące, kleje były pochodzenia naturalnego. Wykonując nasze produkty nie ukrywamy niedoskonałości drewna takich jak sęki, drobne pęknięcia czy inne skazy – natura nie jest doskonała i dzięki temu jest piękniejsza niż to co człowiek może wykonać w fabryce.

Osobą czuwającą nad prawidłowym wykonaniem wszelkich urządzeń, zabawek i innych akcesoriów jest lekarz weterynarii co sprawia, że są one poza wyglądem wykonane przede wszystkim funkcjonalnie. Nie sprzedajemy rzeczy, z którymi kot sobie nie poradzi bądź zabawa będzie obciążała negatywnie jego zdrowie.

Nasze produkty nie mają odzwierciedlenia w masowo sprzedawanych akcesoriach z Chin, które mają być wykonane jak najtaniej i przynieść jak największy zysk. Wszystkie zdjęcia są realne.

 

 

 

Waga 7 kg
Wymiary 59 × 54 × 105 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drapak dla kota sosna 105 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop